Březen 2009

Jasné domací vitězství dorostů

29. března 2009 v 16:30 | GlozY |  Dorosti
Včera odpoledne přivitali dorostenci v ramci 19.kola tým s Vyšovic. Vyšovice okupovali před zápasem 12 příčku a Pivín byl ná pátém místě. Celý zápas byl v plné řežii domácích, kteří v prvním poločase trestuhodně zahazovali šance a vysledkem toho byl hubeny náskok v poločase 1:0, když se trefil Kvapil. V druhém poločase začal Pivín proměnovat šance a postupně se prosadili Pepa Dostál, 3x Švéda, M.Dostál a Filka. Dorosti tak i ve druhém zápase jaro neinkasovali a zaslouženě vyhráli 7:0!

První mistrovské utkání se nezadržitelně blíží

29. března 2009 v 13:23 | Ing. Kala |  Muži
V sobotu 04.04.2009 sehrajou muži Sokola Pivín své první mistrovské utkání I.B třídy jarní části
soutěže na půdě Němčic. Půjde o velice důležitý zápas, ve kterém se bude hrát o šest bodů. Začátek utkání je v 16:00 a řídí ho tito rozhodčí: Strubl M. - Zdřálek P., Machálek J.. Němčice jsou poslední v tabulce s 8 body po podzimu. Je to pro ně klíčový zápas. To samé si uvědomuje Pivín, vyhra by znamenala odskočení od Němčic na rozdíl 10 bodů. Naopak prohra by spodek tabulky hodně zamotala. Jak to celé dopadne se přijděte podívat a držte Pivínu palce ať nejede domů s prázdnou.

Dorosti zahájili jaro výhrou v Držovicích

29. března 2009 v 13:00 | GlozY |  Dorosti

V neděli (22.3) odstartovala jarní část Okresního přeboru dorostů. Naši dorostenci nastoupil v Držovicím proti domácimu celku, který na podzim porazili doma 4:0. Do sestavy už mohl kouč Stanislav Prečan povolat i staronové posili Aleša Kvapila a Pepu Dostala. Právě Pepa Dostal byl ten který otevřel skore v Držovicích 1:0! Druhou branku přidal s přimého kopu Filka a poločasoví stav byl 2:0! V druhém poločase Pivín ještě spalil několik tutovek, ale i tak si veze z Držovíc zasloužene vitězství 2:0!