Dorost opět nezaváhal

7. dubna 2009 v 15:09 | Kamilinho |  Dorosti

Sobota 4. 4. Přemyslovice - Pivín 1:3 (0:1)

Pivínští dorosté ani ve třetím utkání jarní části nezaváhali, a domů si přivezli plný počet bodů.
"Do Přemyslovic se ani pro nic jiného nejelo", řekl kouč pivínských Stanislav Prečan. Každý čekal, že zápas jednoho z vedoucích mužstev tabulky proti trpaslíkovi z hor bude pěkná přestřelka, což se však nedělo. Po úvodním hvizdu rozhodčího Pazdery se rozjelo pivínské tažení na soupeřovu branku.
Utkání bylo naprosto jednostranné, pivínští však selhávali v koncovce, a navíc měli proti sobě vynikajícího brankáře. První gól vstřelil až tak na pošesté Dostál, do poločasu už se skóre kupodivu nezměnilo. Po změně stran tlak hostujících stále stoupal, domácí se až na malé vyjímky těžce dostávali na polovinu soupeře. Však v 65. minutě přišel šok, domácí snížili na 1:1. Pivínští se s myšlenkou ostudy prohraného zápasu na půdě posledního celku a pod výhružkou trenérů rychle z gólu vzpamatovali a začali opět "bušit" do soupeřovi obrany, však opět bezúspěšně.

Teprve až deset minut před koncem utkání hlavou vstřelil vítězný gól po centru Glouzara Filka. V závěru ještě zvýšil na dvoubrankový náskok druhým gólem Dostál a utkání tak nakonec šťastně skončilo pro hostující celek Pivína. "Neřekl bych, že jsme hráli špatně, jenom jsme dnes byli strašně slabí v koncovce, čehož by se určitě tým, který myslí na přední příčky v tabulce neměl dopouštět", řekl Švéda, "aspoň budeme mít o čem přemýšlet, a doufám že některé hráče to také donutí zamyslet se nad svou tréninkovou morálkou". Všichni společně věříme, že se dorosté dají psychicky dopořádku a příští týden v domácím zápase proti Brodku u Prostějova už budou neomylní:). Fotky z Přemyslovic ZDE!