Dorosti smetli doma Brodek 6:0!

12. dubna 2009 v 8:26 | GlozY |  Dorosti
V sobotu odpoledne změřili sili proti sobě domácí Pivín proti Brodku u PV. Pivín začal aktivně a začal odstřelovat branku Brodku, bohužel většinou nepovedenými pokusy až ve schrumaži na začátku pokutového uzemí se nejlépe zorientoval Glouzar a ranou k tyči otevřel účet zápasu 1:0! Do poločasu ještě Pivín přidal jednu branku, když se po přihravce Dostala trefil Kvapil 2:0! Po poločase byl stav tedy 2:0! Po změně stran se ještě trefil levačkou Kvapil a přidal svoji druhou branku 3:0! Čtvrtou branku přidál Filka, když mu přesně nacentroval s rohu Šveda 4:0! Filka přidal svůj druhý gol a stav už byl 5:0! Skóre zápasu uzavřel popularní CTIRAD KOudelka, který se poprve trefil což ho určitě něco bude stát... Pivín doma porazil Brodek u Prostějova 6:0!

Sestava Pivína: A. Glouzar,- M. Jura (R. Šveda), M. Cesar, S. Filka, M. Růžička,- J. Karásek, M. Glouzar, A. Kvapil, K. Šveda, M. Dostál (D. Šišma), J. Dostal (C. Koudelka)

Trenér: Stanislav Prečan, Radek Ježek

Branky: 2x Kvapil, 2x Filka, Glouzar, Koudelka