Dorosti zvladli domácí zápas na jedničku a porazili silné Dobromilice

29. dubna 2009 v 18:17 | GlozY |  Dorosti
V sobotním hodovém odpolední hostili dorosti druhý tým tabulky Dobromilice. Solidně zaplněna Turkyš Arena se mohla těšit na atraktivní duel. Pivín nastoupil v oblibených bilých dresech a s chuti pustit se do soupeře. Prvních dvacetpět minut byl Pivín přece jen aktivnějši, ale žadnou golovou šanci si domací nevytvořili za zmínku snad stojí žluta karta Dostala. Po te se hra více vyrovnala, ale ani Dobromilice se nedokazali dostat do žadné slibnějši šance. Ke koncí první půle mohl otevřít skóre Šveda, ale jeho pokus miřil nad hostujicí branku. Po té dostal žlutou kartu Glouzar. Do šaten se šlo tedy za bez golového stavu 0:0! Po změně stran začal znovu aktivně Pivín a po solovém úniku dokázal otevřít se štěstím učet zápasu Karásek 1:0! Po vedoucí brance Pivína se hra více vyrovnala, ale pevná obrana domácích nepustila hostujicí tým do žadné velké přiležitosti a tak to byl znovu Pivín kdo rozvlnil sit, když se trefil nadherně hlavou Kvapil, bohužel k udivu všech zvedlí praporek asistenta rozhodčiho zmrazil domácí borce a tak branka nebyla uznána... To ale Pivín nesložilo ba naopak Kvapil dokázál s totožne akce vstřelit branku, tentokrát už to bylo doopravdy 2:0! Pivín si skvělím výkonem pohlidál svůj naskok a po hvizdu rozhodčího mohl opravněně slavit výhru 2:0!