P. Sedlák poskytl redakci Turkey Times s.r.o. exkluzivní rozhovor

10. dubna 2009 v 21:52 | Ing. Kala |  Rozhovory
Naší redakci se povedlo udělat exkluzivní rozhovor s hráčem P. Sedlákem.

1. Jak hodnotíte první jarní zápas Pivína?

Úvodní zápas (6 bodový) nám, snad i mmě vyšel na výbornou. Při předzápasové přípravě jsme chtěli minimálně bod, ovšem po zápase by byl bod málo a to z důvodu, že němčičtí fotbalisté nepředvedli výkon hodný I.B třídy. Naše hra byla také po dlouhé době efektivní, což je dobře. Fungovala dobře každá řada, obrana, záloha, útok. Jediné co mě mrzí je, že jsme tímto zřejmě poslali Němčice do okresu (rád bych se mýlil).

2. Vydechnul jste, když se Vám podařilo vstřelit branku v mistrovském utkání po památné trefě z Vícova ze sezony 2001/2002?

Ano, vydechl. Ovšem tuhle tečku jsem si vychutnal a počkal jsem si na brankáře. Tak se má kopat penalta i v lize. To, že dám góla jednou za uherský rok mi nevadí. Já je raději připravuji pro spoluhráče. Zahrávání standardních situací je moje parketa. Střelcem asi nikdy nebudu, ale asistent mi stačí.

3. Chtěl by jste fungovat po skončení aktivní kariéry v Pivíně třeba jako trenér? Nebo máte jiné představy?

Já končím kariéru už 5 let a pořád mě někdo přemlouvá, ať ještě hraju. Ne že bych nechtěl, ale má to svoje nevýhody, když mi nevyjde zápas, tak reakce některých fandů zní: "Co tam ta stará p..a dělá." Podle mě jsem objektivní a poznám, až na to nebudu mít, tak skončím. Nebo pokud bude sloužit zdraví tak půjdu hrát něco níž. Tím pádem odpovídám na otázku ohledně trénování, to znamená, že zatím na trénování nebudu mít čas. Později uvidím.

4. Hrajete v jednom mančaftu se svým synem, to se každému nepoštěstí. Jak moc si na hřišti spolu rozumíte?

Je to opravdu kuriozita, to s námi může hrát i tchán Radslav Švéda - ještě by na to měl. Je pravda, že můj mladý je tvrdohlavý a dělá si věci podle sebe, ale myslím si, že se celkem chápem. Možná to bude i tím, že si odehraný zápas probereme i doma.

5. Je podle Vás v Pivíně nějaký talent, který by to mohl dotáhnout daleko?

Když to vezmu taťkovsky, tak musím říct, že před mým synátorem je vepředu jeho vrstevník Bibin Žondru. Ale jsou to mladí kluci a každý z nich má své + a -. Libor už trénuje v béčku Sigmy a nahlíží do velkého fotbalu, ale podle mě, neví přesně jestli sám ví co chce. Rád bych ho viděl v lize. Můj mladej to je fotbalový kouzelník a fotbalem se jenom baví.

6. Cítíte se jako pivínský sdrcař a legenda?

Ano. Samozřejmě, vždyť od žáčků hrají za Pivín a v květnu budu mít 25 let (pozn. redakce - už 41 let). Možná, že se budu rouhat, ale na hřišti bych i zemřel.

7. Vaši fanoušci by rádi chtěli objasnit často používaný pojem "Herr Onandant", můžete jim k tomu něco říct?

Můžu, ale pochopí to jen ti zasvěcení. Já se ve škole učil povinně KAK TĚDA ZAVUT = JAK SE JMENUJEŠ. Pak přišla revoluce a příležitosti. Při jedné práci jsem se skamarádil s dánským montérem a moje lámaná samoučná němčina mi dala slovo "HERR" (pan) no a to druhé slovo je až po 22hodině (pozn. redakce - škoda, že jsme z rozhovorem nepočkali zhruba hodinu :-)) )


Naše redakce mockrát děkuje P. Sedlákovi za poskytnutý rozhovor a přeje hodně úspěchů a výher v jarních odvetách I.B třídy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bamba Junior Bamba Junior | 11. dubna 2009 v 0:25 | Reagovat

Ctěl bych poděkovat Redakci ,,Turkys Times,, že udělali takový krásný rozhovor s jednim z nejpoctivějšich a největšich dřiču co znam(treninkova dochazka,množstvi vypitých piv :D)a chtěl bych mu popřát hodně štěstička a zdravička aby za nás ještě nějakej roček odkopal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama