Rozhovor se správcem hříště Vladimírem Nakládalem ml.

19. dubna 2009 v 9:26 | Ing. Kala |  Rozhovory
Předem avizovaný rozhovor, který se měl uskutečnit v pátek, měl drobné zpoždění. Z důvodu vytíženosti našeho správce hřiště. Tímto se čtenářům omlouváme.

1. Kolik hodin odhadujete, že Vám týdně zabere údržba hříště a co to všechno obnaší?

Odhaduji to na 4. hod a více. Bolí mě záda "jak prase"!!! Dělám to pro pivínské fotbalisty hrozně rád. A klidně na té sekačce pro Pivín umřu.

2. Byl jste zvolen členem výboru Sokola Pivín, máte nějaký, třeba i nereálný nápad, jak by se mohl vylepšit areál fotbalového hřiště?

Ano, počkejte ještě 2 piva a vymyslím vám takový nápad, že se z toho poserete. Mezitím se na stole objevila sklenička Jelzina - Ne, tak dlouho teda čekat nemusíte. Zvětšil bych hospodu, aby sem vlezl kulečník - což je jeden ze sportů, který ještě udýcham .

3. Pocházíte z fotbalové rodiny. Hrával jste fotbal za Pivín nebo jiný klub? Jestli ano, tak do kolika let a na jakém postě? Popřípadě proč jste své aktivní kariéry zanechal? Vždyť vysocí hráči v dnešním fotbale hrají prim.

Hrál jsem za žáky a rok a půl za dorosty. Většinou v záloze. Ale když bylo potřeba, hrál jsem všude. Dokonce jsem i chytal. Kariéru jsem ukončil z důvodu zranění. Měl jsem odražené ledviny. A to není prdel. Rok a půl jsem měl od doktora zakázané cvičit.

4. Je podle Vás v Pivíně nějaký talent, který by to mohl dotáhnout daleko?

Všichni hráči, kteří tu působí, jsou zralí na to, aby to někam dotáhli. Ale je pouze na nich, jak se svou příležitostí naloží a jak tvrdě na sobě budou pracovat.

5. V pivínském fotbale se pohybujete už nějaký pátek. Můžete nám říci, jak a nebo kam se posunul pivínský fotbal od dob, kdy se hrávalo ještě na škváře?

Fandím Pivínu, ať hraje na škváře nebo na trávě. Pivínu budu fandit, ikdyž se klukům nedaří. Všem klukům, kteří hrají za Pivín děkuju (ikdyž někdy je to o nervy).

6. Viktor Švéda se stal nedávno novým předsedou Sokolu, co byste mu popřál nebo co od něj očekáváte po dobu vykonávání této funkce?

Je to mladý, perspektivní člověk a očekávám od něho, že svou funkci bude vykonávat zodpovědně a že se ze všech sil bude snažit udělat maximum pro chod tohoto oddílu. Přeju mu, aby jeho nadšení a odhodlání vydrželo po celou dobu po celou dobu jeho působení v této funkci.

7. Určitě máte v živé paměti derby s Klenovicemi. Vnímal jste tyto zápasy jako běžný zápas nebo to bylo něco speciálního i z pohledu fanouška? Co Vám z těchto zápasů nejvíce utkvělo v paměti?

Jednoznačně je to mimořádná událost jak pro hráče, tak pro fanoušky. Všichni se vzájemně znají. Ať už se mají nebo nemají rádi. Je to obdoba derby pražský "S". Nejde říci co Vám utkví v paměti. Každý zápas je jedinečný. Hlavně však rád vzpomínám na vyhrané zápasy a tu atmosféru po nich.

8. Víme o Vás, že jste velkým fanouškem Gambrinusu, kolik je Váš rekord vypitých piv za den?

Když jsem dal rekord v hospodě na hřišti, ještě se tu točil Zubr a bylo to nějak kolem 30 kousků, přesný počet nelze jednoznačně určit .Redakce Turkey Times tímto děkuje Vladimírovi Nakládalovi ml. za poskytnutý rozhovor a ještě jednou se omlouvá fanouškům za drobné zpoždění. Redakce dále upozorňuje čtenáře, že rozhovor byl poskytnut převážně po vyhraném zápase s Hanou Prostějov v hospodě na hřišti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama