Vítr mužům na hody 3 body nepřifoukl

28. dubna 2009 v 19:42 | Ing. Kala |  Muži

Po třech výhrách v úvodních třech kolech jarní části sezóny přivítal Pivín na svém hřišti Tovačov. Utkání se hrálo v neděli, kdy byly v Pivíně hody. Utkání se hrálo před početnou diváckou kulisou. Diváci však nemohli být s předvedenou hrou ani jednoho z týmů spokojeni. Zápas ovlivnil silný vítr. Pivín hrál první poločas s větrem v zádech a celý první poločas hrál na polovině soupeře, ale žádnou tutovou šanci si nepřipravil. Za zmínku stojí snad jen v 1. min. nastřelené břevno V. Švédou z trestného kopu, kdy se jednalo o centr do šestnáctky hostů, míč nikdo nezasáhl a ten po odrazu od země olízl břevno a pak průnik M. Tydlačku po levé straně, kdy se dostal až k brankové čáře, ale už neměl volného spoluhráče na přihrávku před branku. Druhý poločas se karta otočila. Tovačov hrál na polovině Pivína. Náznaky šancí vznikaly pouze po standardních situacích. A tak utkání nevalné úrovně skončilo nerozhodně 0:0. Z bodem byli spokojeni spíš hosté. Pivín chtěl na hody před svým publikem vyhrát, ale předvedený výkon a nasazení třem bodům neodpovídalo. I tak však Pivín po 4. jarním kole zůstává neporažen a může být se získanými 10 jarními body nadmíru spokojen.