Fotky ze zápasu :>>ZDE<<:

Videa ze zápasu :>>ZDE<<:
nebo pod tímhle zápasem

Pivín vs. Výšovice 6:1 (2:1)

V neděli 5.4.2009 se hrál přátelský zápas proti Výšovicím. Zápas nabral očekávání jak to pro borce z Pivína dopadne. ''Nad Výšovicemi nesmíme nikdy prohrát'' řekl trenér žáků Miroslav Hýžďál. Hneď asi v sedmé minutě zápasu se rozvíjela dobrá akce pro Výšovice , jenže u velkého
vápna byl faul takže hosté měli výhodu volného přímého kopu. K ''přímáku'' se postavil syn trenéra Výšovic Pytela. Byla to dobrá pozice na přímou střelu na branku. Pytela toho využil a krásnou střelou k levé tyči nasměroval střelu a otevřel skore na 0:1 pro Výšovice. Bohužel to bylo od Výšovic vše. Od této cvíle borci z Pivína pochopili že musí zabrat. Vtom se podařila akce kde byl na konci Hýžďál a
vyrovnal na 1:1. Bylo hodně šancí ale byly jsme chybní v koncovce . Výšovice rozjeli akci kterou se snažili dorazit do branky. Náš brankař Prokop chytl mič a hned vyhodil do protiútoku. Tam byl Dostálík který nádherně projel asi 60 metrů z míčem a chladnohrevně zakončil skore se otočilo na 2:1. Tohle byla první půle. O přestávce trenér Hýžďál řekl ''dejte si tu přihrávku na zem'' Začal druhý poločas vypadal lépe přihrávky chodili více po zemi. Na 3:1 zvýšil Dostál a už to byl
témeř vyhraný zápas. Do branky hostů to v druhém poločase jen padalo na 4:1 dával gola Cesar Nejlepší akce zápasu byla v pořadí Cesar.Bartoník,Hýžďál,Zavadil poslední jmenovaný dal gola na 5:1. Posledním gole který byl tak jako exibice vstřelil Cesar tedy 6:1. Tenhle zápas zezačátku vypadal jako vyrovnaný ale nakonec borci z Pivína vyhráli.